News, Program TV

Program | Sport Extra TV | Ianuarie 2023

VEZI EVENIMENTELE ONLINE PE

LIVE.SPORTEXTRA.RO

Pentru modificari de ultima ora accesati:

Facebook Sport Extra

MARTI | 31.01

  • 11:00 The News
  • 11:05 Grand Prix 2022 Episodul 10
  • 11:35 Fight News 111
  • 11:50 RE-LIVE ACB – Unicaja VS Valencia R1
  • 12:40 RE-LIVE ACB – Unicaja VS Valencia R2
  • 13:30 Grand Prix 2022 Episodul 11
  • 14:00 Striblea 138
  • 14:15 In Viteza 113
  • 14:50 RE-LIVE Eredivisie – PSV VS GA Eagles R1
  • 15:40 RE-LIVE Eredivisie – PSV VS GA Eagles R2
  • 16:30 Grand Prix 2022 Episodul 12
  • 17:00 The News
  • 17:05 Striblea 138
  • 17:20 RE-LIVE LNB – Strasbourg VS Bourg-En-Bresse R1
  • 18:10 RE-LIVE LNB – Strasbourg VS Bourg-En-Bresse R2
  • 19:00 The News
  • 19:05 In Viteza 113
  • 19:40 Rezumat Eredivisie Etapa 18
  • 20:40 The News
  • 20:45 LIVE NL Elvetia – Bern VS Lausanne
  • 22:45 The News
  • 22:50 RE-LIVE Saudi Super Cup – Al Ittihad VS Al Feiha R1
  • 23:40 RE-LIVE Saudi Super Cup – Al Ittihad VS Al Feiha R2
  • 0:30 Grand Prix 2022 Episodul 14
  • 1:00 One Fight Night 4 Main Card
  • 4:05 Fight News 111
  • 4:20 Barcolana 54 2022
  • 5:10 United Cup – Finala – Pegula VS Trevisan
  • 7:00 The News
  • 7:05 Grand Prix 2022 Episodul 16
  • 7:35 RE-LIVE ACB – Zaragoza VS Real Betis R1
  • 8:25 RE-LIVE ACB – Zaragoza VS Real Betis R2
  • 9:15 Striblea 138
  • 9:30 Rezumat Eredivisie Etapa 18
  • 10:30 Grand Prix 2022 Episodul 17

LUNI | 30.01

  • 11:00 Rezumat Eredivisie Etapa 18
  • 12:00 Grand Prix 2022 Episodul 25
  • 12:30 RE-LIVE LNB – Lyon-Villeurbanne VS Monaco R1
  • 13:20 RE-LIVE LNB – Lyon-Villeurbanne VS Monaco R1
  • 14:10 Fight News 111
  • 14:25 Striblea 137
  • 14:40 RE-LIVE Eredivisie – Twente VS Feyenoord R1
  • 15:30 RE-LIVE Eredivisie – Twente VS Feyenoord R2
  • 16:10 Grand Prix 2022 Episodul 24
  • 16:40 In Viteza 113
  • 17:20 RE-LIVE ACB – Zaragoza vs Real Betis R1
  • 18:10 RE-LIVE ACB – Zaragoza vs Real Betis R2
  • 19:00 Grand Prix 2022 Episodul 23
  • 19:30 Fight News 111
  • 19:45 Striblea 137
  • 20:00 RE-LIVE Eredivisie – Excelsior VS Ajax R1
  • 20:50 RE-LIVE Eredivisie – Excelsior VS Ajax R2
  • 21:40 Grand Prix 2022 Episodul 22
  • 22:10 In Viteza 113
  • 22:50 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R1
  • 23:40 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R2
  • 0:30 Grand Prix 2022 Episodul 21
  • 1:00 One Fight Night 6 Main Card
  • 5:15 Striblea 137
  • 5:30 Barcolana 54 2022
  • 6:20 RE-LIVE Eredivisie – PSV VS GA Eagles R1
  • 7:10 RE-LIVE Eredivisie – PSV VS GA Eagles R2
  • 8:00 The News
  • 8:05 Fight News 111
  • 8:20 In Viteza 113
  • 9:00 Grand Prix 2022 Episodul 18
  • 9:30 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R1
  • 10:00 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R2
  • 10:30 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R3

DUMINICA | 29.01

  • 11:00 RE-LIVE ACB – Bilbao VS Joventut R1
  • 11:50 RE-LIVE ACB – Bilbao VS Joventut R2
  • 12:40 Fight News 111
  • 12:55 Striblea 137
  • 13:10 Podfast 191
  • 13:15 LIVE Eredivisie – Twente VS Feyenoord
  • 15:15 Fight News 111
  • 15:30 LIVE Eredivisie – Excelsior VS Ajax
  • 17:30 Grand Prix 2022 Episodul 25
  • 18:00 LIVE LNB – Lyon-Villeurbanne VS Monaco
  • 20:00 LIVE ACB – Unicaja VS Valencia
  • 21:30 LIVE ACB – Zaragoza VS Real Betis
  • 23:00 Fight News 111
  • 23:15 In Viteza 113
  • 23:55 Striblea 137
  • 0:10 Rezumat Eredivisie Etapa 18
  • 1:10 Barcolana 54 2022
  • 2:00 United Cup – Day 1 – USA VS Cehia
  • 5:10 Extra Ponturi 37
  • 5:50 Grand Prix 2022 Episodul 24
  • 6:20 In Viteza 113
  • 7:00 RE-LIVE NL Elvetia – Rapperswil VS Lugano R1
  • 7:30 RE-LIVE NL Elvetia – Rapperswil VS Lugano R2
  • 8:00 RE-LIVE NL Elvetia – Rapperswil VS Lugano R3
  • 8:30 Fight News 111
  • 8:45 Striblea 137
  • 9:00 RE-LIVE ACB – Unicaja VS Valencia R1
  • 9:50 RE-LIVE ACB – Unicaja VS Valencia R2
  • 10:40 Fight News 111
  • 10:55 Podfast 191

SAMBATA | 28.01

  • 11:00 Rezumat Eredivisie Etapa 17
  • 12:00 The News
  • 12:05 RE-LIVE LNB – Paris VS Lyon-Villeurbane R1
  • 12:55 RE-LIVE LNB – Paris VS Lyon-Villeurbane R2
  • 13:45 Fight News 111
  • 14:00 Grand Prix 2022 Episodul 23
  • 14:30 Extra Ponturi 37
  • 15:10 The News
  • 15:15 Striblea 137
  • 15:30 In Viteza 113
  • 16:10 Rezumat Eredivisie Etapa 17
  • 17:10 The News
  • 17:15 Fight News 111
  • 17:30 LIVE Eredivisie – PSV VS GA Eagles
  • 19:30 Grand Prix 2022 Episodul 25
  • 20:00 In Viteza 113
  • 20:40 The News
  • 20:45 Striblea 137
  • 21:00 Fight News 111
  • 21:15 Podfast 191
  • 21:20 Extra Ponturi 37
  • 22:00 LIVE Eredivisie – Alkmaar VS Utrecht
  • 0:00 Grand Prix 2022 Episodul 20
  • 0:30 In Viteza 113
  • 1:10 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R1
  • 2:00 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R2
  • 2:50 The News
  • 2:55 Podfast 191
  • 3:00 United Cup – Day 4 – Germania vs Cehia
  • 6:35 Pele: Traiasca Regele – Partea 1
  • 7:00 Fight News 111
  • 7:15 Striblea 137
  • 7:30 RE-LIVE Eredivisie PSV VS GA Eagles R1
  • 8:20 RE-LIVE Eredivisie PSV VS GA Eagles R2
  • 9:10 In Viteza 113
  • 9:50 Grand Prix 2022 Episodul 19
  • 10:20 Fight News 111
  • 10:35 Striblea 137
  • 10:50 The News
  • 10:55 Podfast 191

VINERI | 27.01

  • 11:00 The News
  • 11:05 Extra Ponturi 37
  • 11:45 Striblea 137
  • 12:00 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R1
  • 12:50 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R2
  • 13:40 Fight News 111
  • 13:55 The News
  • 14:00 RE-LIVE ACB – Barcelona VS Bilbao R1
  • 14:50 RE-LIVE ACB – Barcelona VS Bilbao R2
  • 15:40 Grand Prix 2022 Episodul 24
  • 16:10 Extra Ponturi 37
  • 16:50 Podfast 191
  • 16:55 Striblea 137
  • 17:10 RE-LIVE Eredivisie – Ajax VS Volendam R1
  • 18:00 RE-LIVE Eredivisie – Ajax VS Volendam R2
  • 18:50 Grand Prix 2022 Episodul 25
  • 19:20 Extra Ponturi 37
  • 20:00 In Viteza 113
  • 20:40 The News
  • 20:45 LIVE NL Elvetia – Zug VS Bern
  • 22:15 Fight News 111
  • 22:30 In Viteza 113
  • 23:10 Extra Ponturi 37
  • 23:50 Rezumat Eredivisie Etapa 17
  • 0:50 Striblea 137
  • 1:05 The News
  • 1:10 One Fight Night 6 Main Card
  • 5:25 Grand Prix 2022 Episodul 25
  • 5:55 The News
  • 6:00 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R1
  • 6:50 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R2
  • 7:40 The News
  • 7:45 Fight News 111
  • 8:00 In Viteza 113
  • 8:40 Grand Prix 2022 Episodul 24
  • 9:10 RE-LIVE NL Elvetia – Zug VS Bern R1
  • 9:40 RE-LIVE NL Elvetia – Zug VS Bern R2
  • 10:10 RE-LIVE NL Elvetia – Zug VS Bern R3
  • 10:40 The News
  • 10:45 Striblea 137

JOI | 26.01

  • 11:00 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R1
  • 11:50 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R2
  • 12:40 Podfast 191
  • 12:45 Striblea 137
  • 13:00 Extra Ponturi 37
  • 13:40 RE-LIVE Eredivisie – Feyenoord VS Nijmegen R1
  • 14:30 RE-LIVE Eredivisie – Feyenoord VS Nijmegen R1
  • 15:20 Grand Prix 2022 Episodul 20
  • 15:50 In Viteza 112
  • 16:30 The News
  • 16:35 Pele: Traiasca Regele – Partea 1
  • 17:00 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R1
  • 17:30 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R2
  • 18:00 RE-LIVE NL Elvetia – Biel VS Servette R3
  • 18:30 Grand Prix 2022 Episodul 21
  • 19:00 Fight News 111
  • 19:15 Striblea 137
  • 19:30 Extra Ponturi 37
  • 20:10 Rezumat Eredivisie Etapa 17
  • 21:10 Grand Prix 2022 Episodul 22
  • 21:40 The News
  • 21:45 Fight News 111
  • 22:00 LIVE Eredivisie – Ajax VS Volendam
  • 0:00 Striblea 137
  • 0:15 Fight News 111
  • 0:30 Grand Prix 2022 Episodul 23
  • 1:00 United Cup – Day 6 – Grecia vs Belgia
  • 3:50 In Viteza 112
  • 4:30 United Cup – Day 6 – Polonia vs Elvetia
  • 6:35 Pele: Traiasca Regele – Partea 1
  • 7:00 The News
  • 7:05 RE-LIVE Eredivisie – Ajax VS Volendam R1
  • 7:55 RE-LIVE Eredivisie – Ajax VS Volendam R2
  • 8:45 Fight News 111
  • 9:00 Grand Prix 2022 Episodul 24
  • 9:30 RE-LIVE NL Elvetia – Davos VS Bern R1
  • 10:00 RE-LIVE NL Elvetia – Davos VS Bern R2
  • 10:30 RE-LIVE NL Elvetia – Davos VS Bern R3

MIERCURI | 25.01

  • 11:00 RE-LIVE ACB – Joventut VS Gran Canaria R1
  • 11:50 RE-LIVE ACB – Joventut VS Gran Canaria R2
  • 12:40 The News
  • 12:45 Grand Prix 2022 Episodul 17
  • 13:15 Striblea 137
  • 13:30 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R1
  • 14:20 RE-LIVE Roshn Saudi League – Al Nassr vs Al Ettifaq R2
  • 15:10 Podfast 191
  • 15:15 The News
  • 15:20 RE-LIVE LNB – Paris VS Lyon-Villeurbane R1
  • 16:10 RE-LIVE LNB – Paris VS Lyon-Villeurbane R2
  • 17:00 The News
  • 17:05 Grand Prix 2022 Episodul 18
  • 17:35 In Viteza 112
  • 18:15 Fight News 111
  • 18:30 Extra Ponturi 37
  • 19:10 The News
  • 19:15 Grand Prix 2022 Episodul 19
  • 19:45 LIVE Eredivisie – GA Eagles VS Alkmaar
  • 21:45 Striblea 137
  • 22:00 LIVE Eredivisie – Feyenoord VS Nijmegen
  • 0:00 The News
  • 0:05 Extra Ponturi 37
  • 0:45 Striblea 137
  • 1:00 One Fight Night 6 Main Card
  • 5:15 The News
  • 5:20 Extra Ponturi 37
  • 6:00 Rezumat Eredivisie Etapa 16
  • 7:00 The News
  • 7:05 RE-LIVE NL Elvetia – Ambri-Piotta VS Servette R1
  • 7:35 RE-LIVE NL Elvetia – Ambri-Piotta VS Servette R2
  • 8:05 RE-LIVE NL Elvetia – Ambri-Piotta VS Servette R2
  • 8:35 The News
  • 8:40 Extra Ponturi 37
  • 9:20 Rezumat Eredivisie Etapa 17
  • 10:20 In Viteza 112

MARTI | 24.01

  • 11:00 RE-LIVE ACB – Barcelona VS Bilbao R1
  • 11:50 RE-LIVE ACB – Barcelona VS Bilbao R2
  • 12:40 The News
  • 12:45 Striblea 137
  • 13:00 Rezumat Eredivisie Etapa 16
  • 14:00 Grand Prix 2022 Episodul 11
  • 14:30 In Viteza 112
  • 15:10 RE-LIVE Eredivisie – Feyenoord VS Ajax R1
  • 16:00 RE-LIVE Eredivisie – Feyenoord VS Ajax R2
  • 16:50 The News
  • 16:55 Striblea 137
  • 17:10 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R1
  • 18:00 RE-LIVE ACB – Tenerife VS Real Betis R2
  • 18:50 Striblea 137
  • 19:05 In Viteza 112
  • 19:45 LIVE Eredivisie – FC Emmen VS PSV
  • 21:45 LIVE NL Elvetia – Ambri-Piotta VS Servette
  • 22:30 The News
  • 22:35 Grand Prix 2022 Episodul 19
  • 23:05 In Viteza 112
  • 23:45 Striblea 137
  • 0:00 Rezumat Eredivisie Etapa 16
  • 1:00 Striblea 137
  • 1:15 In Viteza 112
  • 1:55 The News
  • 2:00 United Cup – Day 1 – Grecia VS Bulgaria
  • 6:30 Grand Prix 2022 Episodul 13
  • 7:00 The News
  • 7:05 RE-LIVE Eredivisie – FC Emmen VS PSV R1
  • 7:55 RE-LIVE Eredivisie – FC Emmen VS PSV R2
  • 8:45 Striblea 137
  • 9:00 Grand Prix 2022 Episodul 14
  • 9:30 The News
  • 9:35 Pele: Traiasca Regele – Partea 1
  • 10:00 Rezumat Eredivisie Etapa 16

LUNI | 23.01

  • 11:00 RE-LIVE LNB – PARIS VS LYON-VILLEURBANNE R1
  • 11:50 RE-LIVE LNB – PARIS VS LYON-VILLEURBANNE R2
  • 12:40 IN VITEZA 112
  • 13:15 STRIBLEA 136
  • 13:30 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS SITTARD R1
  • 14:20 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS SITTARD R2
  • 15:10 FIGHT NEWS 110
  • 15:25 PODFAST 190
  • 15:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 16:00 RE-LIVE NL ELVETIA – DAVOS VS BERN R1
  • 16:30 RE-LIVE NL ELVETIA – DAVOS VS BERN R2
  • 17:00 RE-LIVE NL ELVETIA – DAVOS VS BERN R3
  • 17:30 STRIBLEA 136
  • 17:45 FIGHT NEWS 110
  • 18:00 RE-LIVE ACB – BARCELONA VS BILBAO R1
  • 18:50 RE-LIVE ACB – BARCELONA VS BILBAO R2
  • 19:40 THE NEWS
  • 19:45 FIGHT NEWS 110
  • 20:00 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R1
  • 20:50 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R2
  • 21:40 THE NEWS
  • 21:45 STRIBLEA 136
  • 22:00 RE-LIVE ACB – JOVENTUT VS GRAN CANARIA R1
  • 22:50 RE-LIVE ACB – JOVENTUT VS GRAN CANARIA R2
  • 23:40 THE NEWS
  • 23:45 FIGHT NEWS 110
  • 0:00 ONE 164 MAIN CARD
  • 3:15 STRIBLEA 136
  • 3:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 4:00 UNITED CUP – DAY 5 – POLONIA VS ELVETIA
  • 6:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 7:00 RE-LIVE ACB – TENERIFE VS REAL BETIS R1
  • 7:50 RE-LIVE ACB – TENERIFE VS REAL BETIS R2
  • 8:40 THE NEWS
  • 8:45 IN VITEZA 112
  • 9:20 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 9:50 THE NEWS
  • 9:55 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 10:55 THE NEWS

DUMINICA | 22.01

  • 11:00 RE-LIVE NL ELVETIA – SERVETTE VS BIEL R1
  • 11:30 RE-LIVE NL ELVETIA – SERVETTE VS BIEL R2
  • 12:00 RE-LIVE NL ELVETIA – SERVETTE VS BIEL R3
  • 12:30 STRIBLEA 136
  • 12:45 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 13:15 FIGHT NEWS 110
  • 13:30 LIVE ACB – BARCELONA VS BILBAO
  • 15:30 LIVE EREDIVISIE – FEYENOORD VS AJAX
  • 17:30 FIGHT NEWS 110
  • 17:45 LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS SITTARD
  • 19:45 LIVE ACB – JOVENTUT VS GRAN CANARIA
  • 21:30 LIVE NL ELVETIA – DAVOS VS BERN
  • 22:30 RE-LIVE EREDIVISIE – FEYENOORD VS AJAX R1
  • 23:20 RE-LIVE EREDIVISIE – FEYENOORD VS AJAX R2
  • 0:10 STRIBLEA 136
  • 0:25 IN VITEZA 112
  • 1:00 UNITED CUP – DAY 5 – POLONIA VS ELVETIA
  • 3:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 4:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 5:00 UNITED CUP – FINALA – PEGULA VS TREVISAN
  • 6:50 FIGHT NEWS 110
  • 7:05 IN VITEZA 112
  • 7:40 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R1
  • 8:30 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R2
  • 9:20 STRIBLEA 136
  • 9:35 UNITED CUP – DAY 2 – ELVETIA VS KAZAKHSTAN
  • 10:55 PODFAST 190

SAMBATA | 21.01

  • 11:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BERN VS DAVOS R1
  • 11:30 RE-LIVE NL ELVETIA – BERN VS DAVOS R2
  • 12:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BERN VS DAVOS R3
  • 12:30 THE NEWS
  • 12:35 IN VITEZA 112
  • 13:10 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 14:10 STRIBLEA 136
  • 14:25 FIGHT NEWS 110
  • 14:40 UNITED CUP – FINALA – KEYS VS BRONZETTI
  • 16:25 THE NEWS
  • 16:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 17:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R1
  • 17:30 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R2
  • 18:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R3
  • 18:30 THE NEWS
  • 18:35 FIGHT NEWS 110
  • 18:50 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 19:50 THE NEWS
  • 19:55 IN VITEZA 112
  • 20:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 21:00 LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE
  • 23:00 LIVE ACB – TENERIFE VS REAL BETIS
  • 23:45 STRIBLEA 136
  • 0:00 IN VITEZA 112
  • 0:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 1:00 UNITED CUP – DAY 4 – GERMANIA VS CEHIA
  • 4:35 THE NEWS
  • 4:40 FIGHT NEWS 110
  • 4:55 THE NEWS
  • 5:00 UNITED CUP – CITY FINAL B1
  • 7:00 THE NEWS
  • 7:05 IN VITEZA 112
  • 7:40 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R1
  • 8:30 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS VITESSE R2
  • 9:20 THE NEWS
  • 9:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 9:55 STRIBLEA 136
  • 10:10 FIGHT NEWS 110
  • 10:25 IN VITEZA 112

VINERI | 20.01

  • 11:00 UNITED CUP – FINALA – PEGULA VS TREVISAN
  • 12:50 STRIBLEA 136
  • 13:05 PODFAST 190
  • 13:10 EXTRA PONTURI 37
  • 13:50 RE-LIVE ACB – BASKONIA VS JOVENTUT R1
  • 14:40 RE-LIVE ACB – BASKONIA VS JOVENTUT R2
  • 15:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 17
  • 16:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 17:00 RE-LIVE AGC – FINALA R1
  • 17:50 RE-LIVE AGC – FINALA R2
  • 18:40 PODFAST 190
  • 18:45 STRIBLEA 136
  • 19:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 18
  • 19:30 EXTRA PONTURI 37
  • 20:10 IN VITEZA 112
  • 20:45 LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE
  • 22:15 FIGHT NEWS 110
  • 22:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 23:00 IN VITEZA 112
  • 23:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 0:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 1:00 UNITED CUP – FINALA MICA
  • 3:50 STRIBLEA 136
  • 4:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 4:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 11
  • 5:00 RE-LIVE LNB – DIJON VS BOULOGNE-LEVALLOIS R1
  • 5:50 RE-LIVE LNB – DIJON VS BOULOGNE-LEVALLOIS R2
  • 6:40 STRIBLEA 136
  • 6:55 THE NEWS
  • 7:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R1
  • 7:30 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R2
  • 8:00 RE-LIVE NL ELVETIA – BIEL VS SERVETTE R3
  • 8:30 THE NEWS
  • 8:35 IN VITEZA 112
  • 9:10 FIGHT NEWS 110
  • 9:25 STRIBLEA 136
  • 9:40 EXTRA PONTURI 37
  • 10:20 THE NEWS
  • 10:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 10:55 THE NEWS

JOI | 19.01

  • 11:00 RE-LIVE EREDIVISIE – GRONINGEN VS FEYENOORD R1
  • 11:50 RE-LIVE EREDIVISIE – GRONINGEN VS FEYENOORD R2
  • 12:40 THE NEWS
  • 12:45 STRIBLEA 136
  • 13:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 14
  • 13:30 THE NEWS
  • 13:35 FIGHT NEWS 110
  • 13:50 PODFAST 190
  • 13:55 THE NEWS
  • 14:00 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R1
  • 14:50 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R2
  • 15:40 THE NEWS
  • 15:45 STRIBLEA 136
  • 16:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 17:00 THE NEWS
  • 17:05 EXTRA PONTURI 37
  • 17:45 FIGHT NEWS 110
  • 18:00 LIVE AGC – FINALA
  • 20:00 PODFAST 190
  • 20:05 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 13
  • 20:35 FIGHT NEWS 110
  • 20:50 STRIBLEA 136
  • 21:05 EXTRA PONTURI 37
  • 21:45 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R1
  • 22:35 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R2
  • 23:25 PODFAST 190
  • 23:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 10
  • 0:00 ONE FIGHT NIGHT 5 MAIN CARD
  • 2:50 STRIBLEA 136
  • 3:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 3:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 9
  • 4:00 UNITED CUP – DAY 6 – GRECIA VS BELGIA
  • 6:50 STRIBLEA 136
  • 7:05 FIGHT NEWS 110
  • 7:20 RE-LIVE AGC – FINALA R1
  • 8:10 RE-LIVE AGC – FINALA R2
  • 9:00 PODFAST 190
  • 9:05 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 8
  • 9:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 10:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16

MIERCURI | 18.01

  • 11:00 PODFAST 189
  • 11:05 MUBADALA WTC – JABEUR VS RADUCANU
  • 13:05 THE NEWS
  • 13:10 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 13:40 RE-LIVE EREDIVISIE – SITTARD VS PSV R1
  • 14:30 RE-LIVE EREDIVISIE – SITTARD VS PSV R2
  • 15:20 THE NEWS
  • 15:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 18
  • 15:55 THE NEWS
  • 16:00 RE-LIVE ACB – BASKONIA VS JOVENTUT R1
  • 16:50 RE-LIVE ACB – BASKONIA VS JOVENTUT R2
  • 17:40 THE NEWS
  • 17:45 STRIBLEA 136
  • 18:00 UNITED CUP – DAY 6 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 19:35 PELE – TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 20:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 21:00 THE NEWS
  • 21:05 EXTRA PONTURI 37
  • 21:45 STRIBLEA 136
  • 22:00 FIGHT NEWS 110
  • 22:15 THE NEWS
  • 22:20 PODFAST 190
  • 22:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 22:55 THE NEWS
  • 23:00 RE-LIVE AGC – SEMIFINALA 2 R1
  • 23:50 RE-LIVE AGC – SEMIFINALA 2 R2
  • 0:40 STRIBLEA 136
  • 0:55 THE NEWS
  • 1:00 UNITED CUP – DAY 6 – FRANTA VS CROATIA
  • 6:55 THE NEWS
  • 7:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 16
  • 8:00 THE NEWS
  • 8:05 EXTRA PONTURI 37
  • 8:45 STRIBLEA 136
  • 9:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 15
  • 9:30 FIGHT NEWS 110
  • 9:45 PODFAST 190
  • 9:50 UNITED CUP – DAY 4 – BRAZILIA VS NORVEGIA
  • 10:55 THE NEWS

MARTI | 17.01

  • 11:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 15
  • 12:00 THE NEWS
  • 12:05 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R1
  • 12:55 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R2
  • 13:45 STRIBLEA 136
  • 14:00 RE-LIVE SERIE B – GENOA VS VENEZIA R1
  • 14:50 RE-LIVE SERIE B – GENOA VS VENEZIA R2
  • 15:40 THE NEWS
  • 15:45 FIGHT NEWS 107
  • 16:00 UNITED CUP – DAY 5 – USA VS GERMANIA
  • 18:25 THE NEWS
  • 18:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 20
  • 19:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 15
  • 20:00 THE NEWS
  • 20:05 RE-LIVE AGC – SEMIFINALA 1 R1
  • 20:55 RE-LIVE AGC – SEMIFINALA 1 R2
  • 21:45 STRIBLEA 136
  • 22:00 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 22:25 THE NEWS
  • 22:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 21
  • 23:00 UNITED CUP – DAY 6 – USA VS GERMANIA
  • 1:45 STRIBLEA 136
  • 2:00 ONE FIGHT NIGHT 4 MAIN CARD
  • 5:05 THE NEWS
  • 5:10 BARCOLANA 54 2022
  • 6:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 15
  • 7:00 THE NEWS
  • 7:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 7:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 8:00 RE-LIVE LNB – BLOIS VS PAU-LAQ-ORTHEZ R1
  • 8:50 RE-LIVE LNB – BLOIS VS PAU-LAQ-ORTHEZ R2
  • 9:40 THE NEWS
  • 9:45 STRIBLEA 136
  • 10:00 REZUMAT EREDIVISIE ETAPA 15

LUNI | 16.01

  • 11:00 UNITED CUP – DAY 5 – GRECIA VS BELGIA
  • 13:15 STRIBLEA 135
  • 13:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 14:00 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R1
  • 14:50 RE-LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID R2
  • 15:40 PODFAST 189
  • 15:48 RE-LIVE EREDIVISIE – GRONINGEN VS FEYENOORD R1
  • 16:38 RE-LIVE EREDIVISIE – GRONINGEN VS FEYENOORD R2
  • 17:28 STRIBLEA 135
  • 17:43 UNITED CUP – DAY 3 – GERMANIA VS CEHIA
  • 19:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 20:00 THE NEWS
  • 20:05 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R1
  • 20:55 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R2
  • 21:45 STRIBLEA 135
  • 22:00 RE-LIVE ONE FIGHT NIGHT 6 MAIN CARD
  • 1:00 THE NEWS
  • 1:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 1:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 2:00 UNITED CUP – DAY 1 – GRECIA VS BULGARIA
  • 6:30 FAST ZONE 16 2022
  • 7:00 THE NEWS
  • 7:05 STRIBLEA 135
  • 7:20 IN VITEZA 111
  • 7:55 THE NEWS
  • 8:00 RE-LIVE LNB – DIJON VS BOULOGNE-LEVALLOIS R1
  • 8:50 RE-LIVE LNB – DIJON VS BOULOGNE-LEVALLOIS R2
  • 9:40 THE NEWS
  • 9:45 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 10:15 STRIBLEA 135
  • 10:30 FIGHT NEWS 106
  • 10:55 THE NEWS

DUMINICA | 15.01

  • 11:00 UNITED CUP – DAY 4 – BRAZILIA VS NORVEGIA
  • 12:08 PODFAST 189
  • 12:15 THE NEWS
  • 12:20 IN VITEZA 111
  • 12:55 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 13:25 THE NEWS
  • 13:30 LIVE ACB – GRANADA VS REAL MADRID
  • 15:30 LIVE EREDIVISIE – SITTARD VS PSV
  • 17:30 STRIBLEA 135
  • 17:45 LIVE EREDIVISIE – GRONINGEN VS FEYENOORD
  • 19:45 FIGHT NEWS 109
  • 20:00 LIVE LNB – DIJON VS BOULOGNE-LEVALLOIS
  • 22:00 STRIBLEA 135
  • 22:15 IN VITEZA 111
  • 22:50 RE-LIVE EREDIVISIE – SITTARD VS PSV R1
  • 23:40 RE-LIVE EREDIVISIE – SITTARD VS PSV R2
  • 0:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 1:00 UNITED CUP – DAY 6 – FRANTA VS CROATIA
  • 6:55 IN VITEZA 111
  • 7:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 8:00 RE-LIVE ACB – ZARAGOZA VS TENERIFE R1
  • 8:50 RE-LIVE ACB – ZARAGOZA VS TENERIFE R2
  • 9:40 STRIBLEA 135
  • 9:55 FAST ZONE 17 2022
  • 10:25 IN VITEZA 111

SAMBATA | 14.01

  • 11:00 UNITED CUP – DAY 6 – USA VS GERMANIA
  • 13:45 THE NEWS
  • 13:50 STRIBLEA 135
  • 14:05 IN VITEZA 111
  • 14:40 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R1
  • 15:30 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R2
  • 16:20 THE NEWS
  • 16:25 FIGHT NEWS 109
  • 16:40 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 17:10 UNITED CUP – DAY 6 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 18:45 THE NEWS
  • 18:50 STRIBLEA 135
  • 19:05 IN VITEZA 111
  • 19:40 THE NEWS
  • 19:45 LIVE EREDIVISIE – HEEREVEEN VS ALKMAAR
  • 21:45 STRIBLEA 135
  • 22:00 LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE
  • 0:00 FIGHT NEWS 109
  • 0:15 IN VITEZA 111
  • 0:50 UNITED CUP – DAY 5 – FRANTA VS CROATIA
  • 3:58 PODFAST 189
  • 4:05 THE NEWS
  • 4:10 ONE 163 MAIN CARD
  • 7:05 STRIBLEA 135
  • 7:20 IN VITEZA 111
  • 7:55 THE NEWS
  • 8:00 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R1
  • 8:50 RE-LIVE EREDIVISIE – AJAX VS TWENTE R2
  • 9:40 FIGHT NEWS 109
  • 9:55 THE NEWS
  • 10:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 10:30 PELE: TRAIASCA REGELE – EPISODUL 1
  • 10:55 THE NEWS

VINERI | 13.01

  • 11:00 UNITED CUP – DAY 1 – FRANTA VS ARGENTINA
  • 13:20 THE NEWS
  • 13:25 STRIBLEA 135
  • 13:40 EXTRA PONTURI 35
  • 14:20 RE-LIVE LNB – BOULOGNE-LEVALLOIS VS LYON-VILLEURBANNE R1
  • 15:10 RE-LIVE LNB – BOULOGNE-LEVALLOIS VS LYON-VILLEURBANNE R2
  • 16:00 FIGHT NEWS 109
  • 16:15 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 16:45 THE NEWS
  • 16:50 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESSE R1
  • 17:40 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESSE R2
  • 18:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 19:00 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 19:25 THE NEWS
  • 19:30 EXTRA PONTURI 35
  • 20:10 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 20:40 THE NEWS
  • 20:45 STRIBLEA 135
  • 21:00 IN VITEZA 111
  • 21:35 THE NEWS
  • 21:40 UNITED CUP – DAY 6 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 23:15 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 23:45 IN VITEZA 111
  • 0:20 EXTRA PONTURI 35
  • 1:00 UNITED CUP – DAY 1 – ELVETIA VS KAZAKHSTAN
  • 2:55 THE NEWS
  • 3:00 LIVE ONE FIGHT NIGHT 6 MAIN CARD
  • 6:30 THE NEWS
  • 6:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 7:00 STRIBLEA 135
  • 7:15 FIGHT NEWS 109
  • 7:30 IN VITEZA 111
  • 8:05 THE NEWS
  • 8:10 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 9:03 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 10:10 THE NEWS
  • 10:15 STRIBLEA 135
  • 10:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24

JOI | 12.01

  • 11:00 UNITED CUP – DAY 5 – USA VS GERMANIA
  • 13:25 THE NEWS
  • 13:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 18
  • 14:00 STRIBLEA 134
  • 14:15 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R1
  • 15:05 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R2
  • 15:55 THE NEWS
  • 16:00 FIGHT NEWS 109
  • 16:15 UNITED CUP – DAY 6 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 17:50 EXTRA PONTURI 35
  • 18:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 19:00 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS SPARTA ROTTERDAM R1
  • 19:50 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS SPARTA ROTTERDAM R2
  • 20:40 STRIBLEA 134
  • 20:55 FIGHT NEWS 109
  • 21:10 UNITED CUP – DAY 5 – GRECIA VS BELGIA
  • 23:25 THE NEWS
  • 23:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 20
  • 0:00 FIGHT NEWS 109
  • 0:15 ONE 164 MAIN CARD
  • 3:30 THE NEWS
  • 3:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 4:00 UNITED CUP – DAY 5 – POLONIA VS ELVETIA
  • 6:30 FAST ZONE 17 2022
  • 7:00 STRIBLEA 134
  • 7:15 FIGHT NEWS 109
  • 7:30 PODFAST 188
  • 7:37 UNITED CUP – DAY 4 – BRAZILIA VS NORVEGIA
  • 8:45 THE NEWS
  • 8:50 EXTRA PONTURI 35
  • 9:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 21
  • 10:00 STRIBLEA 134
  • 10:15 FIGHT NEWS 109
  • 10:30 THE NEWS
  • 10:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1

MIERCURI | 11.01

  • 11:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 10
  • 11:30 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 12:27 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 13:30 THE NEWS
  • 13:35 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 14:00 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESSE R1
  • 14:50 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESSE R2
  • 15:40 THE NEWS
  • 15:45 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 11
  • 16:15 STRIBLEA 134
  • 16:30 UNITED CUP – DAY 5 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 19:00 THE NEWS
  • 19:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 19:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 12
  • 20:00 EXTRA PONTURI 35
  • 20:40 THE NEWS
  • 20:45 UNITED CUP – DAY 2 – GRECIA VS BULGARIA
  • 22:05 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 22:30 THE NEWS
  • 22:35 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R1
  • 23:15 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R2
  • 23:55 THE NEWS
  • 0:00 UNITED CUP – DAY 3 – SPANIA VS UK
  • 4:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 14
  • 5:00 BARCOLANA 54 2022
  • 5:50 BALUTA VS DAVIES – MECI
  • 6:50 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 16
  • 7:20 EXTRA PONTURI 35
  • 8:00 THE NEWS
  • 8:05 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS GRAN CANARIA R1
  • 8:55 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS GRAN CANARIA R2
  • 9:45 THE NEWS
  • 9:50 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 17
  • 10:20 EXTRA PONTURI 35

MARTI | 10.01

  • 11:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 11:30 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS SPANIA R1
  • 12:10 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS SPANIA R2
  • 12:50 THE NEWS
  • 12:55 IN VITEZA 110
  • 13:30 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS SPARTA ROTTERDAM R1
  • 14:20 RE-LIVE EREDIVISIE – PSV VS SPARTA ROTTERDAM R2
  • 15:10 THE NEWS
  • 15:15 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 15:40 RE-LIVE ACB – BILBAO VS MURCIA R1
  • 16:30 RE-LIVE ACB – BILBAO VS MURCIA R2
  • 17:20 THE NEWS
  • 17:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 17:55 THE NEWS
  • 18:00 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R1
  • 18:40 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R2
  • 19:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 20:00 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MARE
  • 22:00 THE NEWS
  • 22:05 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 22:35 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R1
  • 23:25 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R2
  • 0:15 THE NEWS
  • 0:20 UNITED CUP – DAY 3 – SPANIA VS UK
  • 4:50 THE NEWS
  • 4:55 IN VITEZA 110
  • 5:30 UNITED CUP – DAY 2 – FRANTA VS ARGENTINA
  • 7:40 THE NEWS
  • 7:45 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 8:15 THE NEWS
  • 8:20 UNITED CUP – DAY 5 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 10:47 THE NEWS
  • 10:52 CURSA SUB 5 MINUTE – NASCAR KANSAS

LUNI | 9.01

  • 11:00 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS GRAN CANARIA R1
  • 11:50 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS GRAN CANARIA R2
  • 12:40 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 13:10 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MICA
  • 15:10 FIGHT NEWS 106
  • 15:35 IN VITEZA 110
  • 16:10 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MARE
  • 18:10 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 18:40 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R1
  • 19:30 RE-LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX R2
  • 20:20 THE NEWS
  • 20:25 IN VITEZA 110
  • 21:00 LIVE LNB – BOULOGNE-LEVALLOIS VS LYON-VILLEURBANNE
  • 23:00 THE NEWS
  • 23:05 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 25
  • 23:35 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MARE
  • 1:35 THE NEWS
  • 1:40 ONE FIGHT NIGHT 5 MAIN CARD
  • 4:10 BARCOLANA 54 2022
  • 5:00 DTM HOCKENHEIM RACE 2
  • 6:40 FAST ZONE 17 2022
  • 7:10 THE NEWS
  • 7:15 IN VITEZA 110
  • 7:50 RE-LIVE LNB – GRAVELINES-DUNKERQUE VS LE PORTEL R1
  • 8:40 RE-LIVE LNB – GRAVELINES-DUNKERQUE VS LE PORTEL R2
  • 9:30 THE NEWS
  • 9:35 UNITED CUP – DAY 2 – ELVETIA VS KAZAKHSTAN
  • 10:55 THE NEWS

DUMINICA | 8.01

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – FINALA MARE – PART 2
  • 12:00 FIGHT NEWS 106
  • 12:25 IN VITEZA 110
  • 13:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 21
  • 13:30 LIVE ACB – REAL MADRID VS GRAN CANARIA
  • 15:30 LIVE EREDIVISIE – NIJMEGEN VS AJAX
  • 17:30 LIVE LNB – GRAVELINES-DUNKERQUE VS LE PORTEL
  • 18:15 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MICA
  • 21:00 LIVE ACB – BILBAO VS MURCIA
  • 23:00 RE-LIVE UNITED CUP – FINALA MARE
  • 1:00 FIGHT NEWS 106
  • 1:25 IN VITEZA 110
  • 2:00 ONE FIGHT NIGHT 4 MAIN CARD
  • 5:05 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 5:35 FIGHT NEWS 106
  • 6:00 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 6:55 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 8:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 8:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 9:00 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESE R1
  • 9:50 RE-LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESE R2
  • 10:40 FIGHT NEWS 107

SAMBATA | 7.01

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 4 – PART 2
  • 12:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 18
  • 12:30 THE NEWS
  • 12:35 IN VITEZA 110
  • 13:10 RE-LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 3
  • 16:10 IN VITEZA 110
  • 16:45 LIVE HANDBAL – ROMANIA VS BAHRAIN
  • 18:15 THE NEWS
  • 18:20 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 18:50 THE NEWS
  • 18:55 FIGHT NEWS 107
  • 19:10 IN VITEZA 110
  • 19:45 LIVE EREDIVISIE – ALKMAAR VS VITESSE
  • 21:45 THE NEWS
  • 21:50 CURSA SUB 5 MINUTE – NASCAR COCA COLA 600
  • 22:00 LIVE EREDIVISIE – PSV VS SPARTA ROTTERDAM
  • 0:00 THE NEWS
  • 0:05 IN VITEZA 110
  • 0:40 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 20
  • 1:10 BARCOLANA 54 2022
  • 2:00 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 2:55 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 4:00 LIVE UNITED CUP – FINALA MICA
  • 8:30 LIVE UNITED CUP – FINALA MARE – PART 1

VINERI | 6.01

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 2 – PART 2
  • 13:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 15
  • 13:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 14:00 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS SPANIA R1
  • 14:40 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS SPANIA R2
  • 15:20 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 16
  • 15:50 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 6 – ITALIA VS NORVEGIA
  • 17:25 FIGHT NEWS 107
  • 17:45 LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA
  • 19:15 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 17
  • 19:45 THE NEWS
  • 19:50 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 20:20 THE NEWS
  • 20:25 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 20:55 THE NEWS
  • 21:00 IN VITEZA 110
  • 21:35 THE NEWS
  • 21:40 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R1
  • 22:20 RE-LIVE HANDBAL – ROMANIA VS ARGENTINA R2
  • 23:00 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 23:55 ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 1:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 3
  • 8:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 4 – PART 1

JOI | 5.01

  • 11:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 20
  • 11:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 11:55 RE-LIVE ACB – UNICAJA VS BILBAO R1
  • 12:45 RE-LIVE ACB – UNICAJA VS BILBAO R2
  • 13:35 FIGHT NEWS 106
  • 14:00 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 3 – SPANIA VS UK
  • 18:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 21
  • 19:00 LIVE HANDBAL – ROMANIA VS SPANIA
  • 20:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 20:55 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 21:45 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 22:35 FIGHT NEWS 106
  • 23:00 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 2 – AUSTRALIA VS UK
  • 2:15 FIGHT NEWS 106
  • 2:40 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 22
  • 3:10 BARCOLANA 54 2022
  • 4:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 1
  • 10:00 LIVE UNITED CUP – SEMIFINALE 2 – PART 1

MIERCURI | 4.1

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – P1 – PART 2
  • 11:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – P2
  • 14:00 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 14:30 RE-LIVE ACB – GIRONA VS JOVENTUT R1
  • 15:20 RE-LIVE ACB – GIRONA VS JOVENTUT R2
  • 16:10 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 16:40 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S1
  • 18:40 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 19:10 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S2
  • 21:20 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 21:50 FIGHT NEWS 106
  • 22:15 FIGHT NEWS 107
  • 22:30 LIVE ACB – UNICAJA VS BILBAO
  • 0:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 1:00 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S1
  • 3:00 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S2
  • 5:00 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – B1
  • 7:00 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – B2
  • 9:00 RE-LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – P1

MARTI | 3.1

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – DAY 6 – SESIUNE 2 – PART 2
  • 14:00 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 14:30 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 15:20 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 16:10 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 16:40 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 6 – SESIUNE 1
  • 21:00 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 21:30 LIVE ACB – GIRONA VS JOVENTUT
  • 23:30 PELE: TRAIASCA REGELE – PARTEA 1
  • 0:00 FIGHT NEWS 106
  • 0:25 FIGHT NEWS 107
  • 0:40 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 1:10 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R1
  • 2:00 RE-LIVE ACB – REAL MADRID VS BARCELONA R2
  • 2:50 FIGHT NEWS 106
  • 3:15 FIGHT NEWS 107
  • 3:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S1
  • 4:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – S2
  • 6:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – B1
  • 8:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – B2
  • 9:30 LIVE UNITED CUP – CITY FINAL – P1 – PART 1

LUNI | 2.1

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – DAY 5 – SESIUNE 2 – PART 2
  • 14:00 THE NEWS
  • 14:05 FIGHT NEWS 106
  • 14:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 18
  • 15:00 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 5 – SESIUNE 1
  • 19:00 THE NEWS
  • 19:05 FIGHT NEWS 107
  • 19:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 19
  • 20:00 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 5 – SESIUNE 2 – PART 1
  • 22:00 LIVE ACB – BARCELONA VS REAL MADRID
  • 0:00 THE NEWS
  • 0:05 FIGHT NEWS 107
  • 0:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 23
  • 1:00 LIVE UNITED CUP – DAY 6 – SESIUNE 1
  • 7:00 THE NEWS
  • 7:05 FIGHT NEWS 107
  • 7:30 LIVE UNITED CUP – DAY 6 – SESIUNE 2 – PART 1

DUMINICA | 1.1

  • 11:00 LIVE UNITED CUP – DAY 4 – SESIUNE 2 – PART 2
  • 13:00 THE NEWS
  • 13:05 FIGHT NEWS 106
  • 13:30 IN VITEZA 110
  • 14:00 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 4 – SESIUNE 1
  • 18:00 THE NEWS
  • 18:05 FIGHT NEWS 107
  • 18:30 IN VITEZA 110
  • 19:00 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 19:30 RE-LIVE UNITED CUP – DAY 4 – SESIUNE 2 – PART 1
  • 23:30 THE NEWS
  • 23:35 FIGHT NEWS 107
  • 0:00 RE-LIVE ACB – BILBAO VS REAL MADRID R1
  • 1:00 RE-LIVE ACB – BILBAO VS REAL MADRID R2
  • 2:00 THE NEWS
  • 2:05 FIGHT NEWS 107
  • 2:30 IN VITEZA 110
  • 3:00 LIVE UNITED CUP – DAY 5 – SESIUNE 1
  • 9:00 THE NEWS
  • 9:05 FIGHT NEWS 106
  • 9:30 GRAND PRIX 2022 EPISODUL 24
  • 10:00 LIVE UNITED CUP – DAY 5 – SESIUNE 2 – PART 1
Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *